Jaderné dny 2020

23. září 2020 - 27. říjen 2020

Ve dnech 23. září až 27. října 2020 se budou v kampusu Západočeské univerzity v Plzni konat již tradiční Jaderné dny.

Akce má za cíl přiblížit různé oblasti využívání jaderné energie zejména studentům středních a vysokých škol, ale také široké veřejnosti. Pořadatelem je Západočeská univerzita ve spolupráci se ŠKODA JS a.s. a CENEN (Czech Nuclear Education Network).

Letošní jubilejní 10. ročník, kterému poskytli záštitu ministr průmyslu a obchodu ČR doc. Havlíček a rektor Západočeské univerzity doc. Holeček, zahájí dvoudenní celostátní konference na téma „Nový jaderný zdroj pro ČR – stav přípravy v r. 2020“. Po celou dobu trvání jsou JD 2020 doprovázeny již tradiční expozicí interaktivních modelů zařízení z oblasti využívání jaderné energie a přednáškami a soutěžemi pro studenty středních škol.

Podrobné informace k celému průběhu JD 2020, včetně přihlášky na úvodní konferenci, je možné získat na webu https://www.jadernedny.cz/.

Reklama

Vážené čtenářky a čtenáři,

od dubna 2020 jsme spustili nový web časopisu All for Power. Všechny historické články lze dohledat na „staré verzi webu“ - old.allforpower.cz. Pokud jste si na své firemní stránky některý z našich článků někdy vložili, upravte si v administraci odkaz - vložte slovo „old“, čili old.allforpower.cz/ … (link článku). Odkaz bude plně funkční.

Kalendář akcí