NERS 2022

14. červen 2022 - 14. červen 2022

14. výroční konference o jaderné energetice NERS 2022 “VÝSTAVBA NOVÉHO JADERNÉHO ZDROJE V ČESKU – TEST EVROPSKÉ SCHOPNOSTI DEKARBONIZOVAT VÝROBU ELEKTŘINY“ se uskuteční v pražském paláci Autoklubu ČR 14. června 2022. Konference se koná koná pod záštitou místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Skopečka.

Unikátní a neopakovatelná konference – dnes se láme chleba, dnes se rozhoduje o budoucnosti energetiky a také o tom, zda výroba elektřiny stojí na kompetenci inženýrů a techniků nebo na přáních nekvalifikovaných aktivistů.

Příprava nového bloku v Dukovanech bude testem a měřítkem pro další vývoj jaderné energetiky v Evropě.

O tom budou diskutovat tři generální ředitelé nejvýznamnějších mezinárodních jaderných institucí, tři reprezentanti světových technologických lídrů a další experti.

Na konferenci NE•RS 2022 na Vás čeká jako vždy velmi kvalitní úroveň prezentací, specifická atmosféra a péče o účastníky, která se významně liší od standardních neosobních konferencí, a samozřejmě následné společenské setkání, které je vítanou příležitostí rozvést v neformálních diskuzích vše potřebné a zajímavé. I proto se těšíme na setkání v pracovní a přátelské atmosféře NE•RS 2022.

Místo konání: Autoklub České republiky, Opletalova 29, Praha 1

Více informací o konferenci naleznete ZDE.