Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva

26. září 2023 - 27. září 2023

25. ročník odborné konference „Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva“, určené pro potřeby elektrárenských a teplárenských provozů. Hlavní téma konference bude spalování tuhých paliv, jejich doprava a manipulace s nimi a také řešení emisí. V tomto průmyslovém odvětví se právě nacházíme na přechodu, a to na přechodu od uhlí k tuhým palivům z obnovitelných zdrojů (biomasa, lisované kaly, TAP a další alternativy). A pokud budeme brát uran také jako tuhé palivo, tak si budeme tak trochu povídat i o jaderné energetice.

Konference proběhne ve dnech 26.9. a 27.9.2023 opět v hotelu Medlov u Nového Města na Moravě (Vysočina). ZDE si můžete prohlédnout / stáhnout pozvánku na konferenci s programem. Jelikož se jedná o jubilejní 25. ročník konference, připravili jsme pro Vás také bohaté volnočasové aktivity, které jsou uvedeny na konci programu. Informace o konferenci jsou také uveřejněny na našich firemních www stránkách, na www stránkách časopisu All for Power v sekci „KALENDÁŘ AKCÍ“ a také v jeho letošním druhém čísle.

Na setkání s Vámi se těší: Ing. Radek Strnad + kolektiv TESPO engineering s.r.o., Ing. Petr Hroch + kolektiv Weir Minerals Czech & Slovak, s.r.o.

Více informací naleznete ZDE.