Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním energetickém veletrhu ENERGIMÄSSAN 2024.

publikováno:

Agentura CzechTrade zve české firmy ke společné účasti na mezinárodním energetickém veletrhu ENERGIMÄSSAN 2024.

Tento veletrh je největším a nejdůležitější akcí ve Švédsku, jehož cílem je prezentovat inovativní řešení v oblasti energie. Představují se zde inovativní bezfosilní technologie pro energeticky účinná řešení, a to od jaderné energie, obnovitelných zdrojů, smart grids až po vodíkové technologie. Věnujete se těmto oborům a rádi byste etablovali své technologie na skandinávských trzích? V tom případě ENERGIMÄSSAN 2024 je to správní místo.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Skandinávie navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Více informací najdete na webových stránkách CzechTrade, kde se můžete až do 19.1.2024 přihlásit k účasti:

https://www.czechtrade.cz/kalendar-akci/energimassan-2024