Seminář Smluvní podmínky FIDIC proběhne již 12. ledna a online

publikováno:
autor:
Ilustrační foto (foto: Stanislav Cieslar) Ilustrační foto (foto: Stanislav Cieslar)

Již 12. ledna 2021 proběhne seminář nazvanýSmluvní podmínky FIDIC v Česku a zahraničí: Aktuální informace.“ Seminář seznámí posluchače se vzory obchodních podmínek výstavbových projektů FIDIC (Mezinárodní federace konzultačních inženýrů). Seminář je zaměřen na investory, zadavatele, developery, subjekty dozoru, správce stavby a zhotovitele výstavbového projektu. Získané informace využijí manažeři stavebních společností, vedoucí projektů, stavbyvedoucí, přípraváři, konzultační inženýři, znalci, poradci, podnikoví právníci nebo advokáti z oblasti závazkových vztahů a veřejných zakázek, stejně tak rozhodci nebo soudci, kteří rozhodují spory z výstavbových projektů.

Z důvodu přetrvávající epidemické situace v ČR bude seminář probíhat on-line formou. Přihlásit na seminář je možné ZDE. Instrukce obdrží přihlášení účastníci e-mailem. Seminář je zařazen v akreditovaných vzdělávacích programech pro členy ČKAIT a ČKA a je organizován ve spolupráci se společností CCConsulting s.r.o. Účastníci obdrží prezentaci lektora v pdf. formě a osvědčení o účasti ČKAIT a ČKA.

Přednášející: JUDr. Lukáš Klee, Ph.D., LL.M., MBA - odborník na stavební smluvní právo, poradce viz www.klee-consulting.com, vyučující na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a VUT Brno, soudní znalec a rozhodce. Lukáš Klee je taktéž autorem knihy „Smluvní podmínky FIDIC“ a „Stavební smluvní právo“ (viz www.wolterskluwer.cz) a knihy „International Construction Contract Law“, vydané u prestižního britského nakladatelství Wiley Blackwell.

Podrobný program a harmonogram semináře je ke stažení ZDE.