Westinghouse posílí zkušený manažer. Miloš Mostecký bude rozvíjet obchodní vztahy v regionu střední a východní Evropy

publikováno:
Miloš Mostecký Miloš Mostecký

Praha, 24. ledna 2024 - Novou posilou společnosti Westinghouse Electric Company pro oblast rozvoje obchodních vztahů ve střední a východní Evropě se stal Miloš Mostecký. Mostecký bude usilovat o posílení role společnosti Westinghouse v regionu, a to především v segmentu produktů a služeb pro již provozované jaderné elektrárny.

Energetika provází Mosteckého celou profesní kariéru. Během uplynulých 10 let zastával vedoucí manažerské pozice ve firmách zabývajících se výrobou jaderných komponent a strojírenských společnostech v České republice i v zahraničí. Díky znalosti oboru a rozsáhlé síti kontaktů významně přispěje k rozvoji společnosti Westinghouse v regionu.

„Připojit se k týmu Westinghouse je pro mě velkou ctí. Vynasnažím se využít svých zkušeností a znalostí, které jsem získal během mnoha let působení v jaderném průmyslu, který hluboce obdivuji a respektuji,” řekl Mostecký při nástupu na novou pracovní pozici ve společnosti Westinghouse.

Mostecký získal inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru podniková ekonomika a management. Ve volném čase trénuje fotbalovou mládež, lyžuje, hraje golf a je majitelem motocyklu Harley-Davidson.

Miloš Mostecký