23. ročník odborné konference: Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva

Ilustrační foto (zdroj: Pixabay.com) Ilustrační foto (zdroj: Pixabay.com)

Vážené dámy a pánové,

Vlivem pandemie viru COVID 19 a následné reakce vlády ČR na tuto situaci nám bylo v minulém roce 2020 znemožněno uspořádat 23. ročník již tradiční odborné konference „Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva“, která se obvykle koná v hotelu MEDLOV nedaleko Nového Města na Moravě. Konferenci jsme přesunuli na termín 30. 9. – 1. 10. 2021.

Bohužel nás ale na podzim roku 2020 postihla další vlna virové epidemie, která udeřila ještě silněji, než vlna první. Světlo na konci tunelu však představují schválené a hlavně již ve velkém používané očkovací vakcíny proti tomuto viru. A tak se dá předpokládat, že s pomocí očkování a také s přispěním letních teplých a slunečných dnů pošleme společně virus tam, odkud k nám přišel, tedy do …… Číny! 

Vzhledem k aktuální pandemické situaci je nereálné uspořádat konferenci v původně ohlášeném termínu, tedy ve dnech 20. – 21. 5. 2021. Domnívám se ale, že nově dohodnutý termín pro konferenci s hotelem MEDLOV na dny 30. 9. a 1. 10. 2021 (čtvrtek – pátek) již reálný je.

Dovolte mi tedy, pozvat Vás na 23. ročník již tradiční odborné konference „Technologie pro elektrárny a teplárny na tuhá paliva“, která se bude konat ve dnech 30. 9. a 1. 10. 2021 v hotelu MEDLOV. Pozvánku na konferenci a její program naleznete níže.

Pozvánku naleznete ZDE.

Setkání s Vámi v přátelské a pohodové atmosféře, která je na této konferenci obvyklá, nám všem již velmi chybí…

Ing. Radek Strnad
TESPO engineering s.r.o.
www.tespo-eng.cz
info@tespo-eng.cz